Tai KOGRA sukurta profesionali metodinė mokymo medžiaga, kurioje yra praktiniai patarimai, kaip dirbti su programa Autodesk Advance Steel bei efektyviai išnaudoti jos galimybes projektuojant.

 

Enciklopedija – tai pats pilniausias informacijos rinkinys, skirtas praktiniam programos Autodesk Advance Steel studijavimui.

 

Enciklopedija tradiciškai pateikta elektroninės multimedinės knygos pavidalu kompaktiniame diske.


 

Kiekvienas tomas sudarytas iš dviejų dalių. Kiekvieno tomo pirmoje dalyje aprašytos kiekvieno modulio galimybės, darbo su kiekviena funkcija tvarka, pateikti ir aprašyti dialogų ir programiniai langai, pateikti komandų panaudojimo ir jų eiliškumo pavyzdžiai. Be to, pirmoje dalyje pateikta daugybė pastabų ir rekomendacijų, leidžiančių vartotojui išvengti klaidų, dirbant su programa.

 

Kiekvieno tomo antrojoje dalyje pateiktos konkrečios darbo su programa pamokos, panaudojant projekto sudarymo nuo pradžios iki galo pavyzdį. Be to, kiekvieno tomo antrojoje dalyje pateiktos atskiros bazinės praktinės pamokos, kurios leidžia įsisavinti programą Autodesk Advance Steel pilna apimtimi.

 

Multimedinė Interaktyvi Enciklopedija išleista lietuvių kalba, ją sudaro tekstinė medžiaga (1450 puslapių atspausdinto teksto) ir video pamokos: apie 1320 iliustruotų temų (4680 iliustracijų ir ekrano nuotraukų) ir daugiau kaip 100 video pamokų darbui su programa Autodesk Advance Steel.

 

Video pamokos integruotos į atitinkamos temos tekstą ir įsijungia automatiškai. Vartotojas gali vienu metu skaityti reikiamą temą ir žiūrėti video paaiškinimus.

 

 

Logo

Programinės įrangos pardavimas, Autorizuotas Mokymo Centras, Autodesk Sertifikacija

 
  • Kareivių g. 7,Vilnius, Lietuva
  • +370 672 40578
  • +370 5 2438812
  • kogra@kogra.lt