AutoCAD Structural Detailing – tai programinė įranga, veikianti AutoCAD aplinkoje, skirta automatizuotai modeliuoti plieninių ir g/b konstrukcijų armatūrą bei generuoti darbo brėžinius ir medžiagų žiniaraščius.

Programa AutoCAD Structural Detailing pilnai adaptuota ir integruota su programa Autodesk Revit Structure, naudojama bendra elementų duomenų bazė (sijos, kolonos, pamatai, armatūra).

AutoCAD Structural Detailing armavimo modulis integruotas su Autodesk Robot Structural Analysis Professional programine įranga - programoje Autodesk Robot Structural Analysis Professional sukurtus armavimo brėžinius galima importuoti ir apdoroti AutoCAD Structural Detailing - Reinforcement modulyje.

Be to, duomenis iš AutoCAD Structural Detailing galima perkelti ir į kitas programas: Microsoft Word, Excel, AutoCAD.

Programoje AutoCAD Structural Detailing įdiegti paprasti ir patogūs modeliavimo ir braižymo instrumentai, yra galimybė generuoti metalinių ir g/b konstrukcijų brėžinius supaprastintame režime, redaguoti armatūros strypus, keičiant jų armavimo parametrus.

Programoje AutoCAD Structural Detailing yra patogi instrumentų juosta bei untuityvios ikonos, galima greitai nustatyti instrumentų juostą pagal vartotojo poreikius, lengva ir paprasta dirbti su dideliais modeliais, greitai generuojami brėžiniai.

Projektuotojo darbui palengvinti programoje sukurtos tipinių armuotų konstrukcijų, armatūros strypų ir tinklų bazės bei įvairios specializuotos funkcijos.

Dirbdami su AutoCAD Structural Detailing, projektuotojai gali atlikti pilną detalizaciją ir sudaryti darbo brėžinius (lietuvių kalba) gelžbetoninių ir plieninių konstrukcijų gamybai.  

Programinę įrangą AutoCAD Structural Detailing sudaro šie moduliai:

Steel Module - leidžia greitai ir efektyviai modeliuoti plieno konstrukcijas ir sudaryti techninę dokumentaciją, įskaitant darbo brėžinius (Techninio ir Darbo projekto stadijos) ir medžiagų žiniaraščius.

Reinforcement Module – skirtas gelžbetoninių konstrukcijų projektuotojams ir leidžia automatiškai sudaryti visų tipų konstrukcinių betoninių elementų armatūrą bei darbo brėžinius.

Formwork Drawings Module - skirtas sukurti dinaminius gelžbetoninių konstrukcijų modelius ir automatiškai sudaryti konstrukcijos aukštų planų, pjūvių, atskirų dalių brėžinius bei apskaičiuoti medžiagų kiekius.